Fizikai, segéd, betanított munka

A UPS felvételt hirdet vecsési központjába erős és dolgozni akaró munkavállalók részére

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Vecsés
2018. 06. 21. 16:35

A UPS felvételt hirdet vecsési központjába erős és dolgozni akaró munkavállalók részére.

Feladatok:

  • Csomagok szortírozása és pakolása
  • Kézi anyagmozgatás
  • Nehéz fizikai munka

Elvárások:

  • Jó fizikum, teherbírás
  • Büntetlen előélet
  • Munkakedv

És amit mi adunk:

  • A hó utolsó napján mindig utaljuk a fizetést
  • Bejelentünk és megfizetünk utánad minden közterhet
  • Adunk Erzsébet utalványt
  • Munkavédelmi cipőt, hogy biztonságosan dolgozhass
  • Céges buszt Cegléd – Monor – Vecsés viszonylaton

Munkaidő, egyet választhatsz: – 04:00 – 09:00 – 15:00 – 23:00 – 15:00 – 21:00 – 17:00 – 21:00

Hívj: 06 1 877 0059, vagy írj: hrhun@ups.com

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése