Adminisztráció, irodai munka

Jó kommunikációs készséggel rendelkező webshop asszisztens kollégát keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Vecsés
2018. 06. 22. 16:26

Webáruházon keresztül érkezett megrendeléseink kiszolgálására keressük Webshop Asszisztens munkakörbe új munkatársainkat.

Hosszú távon biztos jövőt adó főállást kínálunk.

25 éve sikeresen működő magyar tulajdonban lévő horgászcikk gyártó és nagykereskedés vagyunk. A damiltól a sátorig minden eszközt forgalmazunk, ami a pecázáshoz szükséges.
Kiemelten fontosnak tartjuk, hogy vásárlóink időben pontosan és tökéletes minőségben vehessék át a megrendelt árukat így legközelebb is bizalommal vásároljanak tőlünk.

Webáruházunk kiszolgálására olyan kollegákat keresünk, akik szívesen dolgoznak egy napon belül részben számítógéppel/telefonnal, részben raktárban – kimozdulva a gép mellől.
Helyszín: Bp. XVIII. kerület Vecsés határán lévő Market Centrál bevásárlóközpont, Pecapláza horgászcikk szakáruház.

Feladatok: – webáruházba érkező megrendelések feldolgozása (webshop és raktárprogram használatával) – vásárlókkal való kapcsolattartás, megrendeléssel kapcsolatos kérdések megválaszolása (telefonon, e-mailben) – panasz-, reklamáció kezelés (telefonon, e-mailben) – megrendelt termékek összekészítése kiszállításra (könnyű fizikai munka) – termékek raktárból való kiválogatása, csomagolás, kiszállításra előkészítés – futárszolgálat számára dokumentáció elkészítése

Amit kínálunk: – 8 órás főállás, határozatlan idejű munkaviszony – Jó hangulatú, egymást segítő csapat, maximális támogatás – Kiszámítható bérezés, fix alapbér + havi bónusz + cafetéria, időszakonként túlóra is vállalható – Rendezett munkakörülmények, barátságos környezet – Biztos háttér, stabilitás adó munkahely

Elvárás: – gyakorlott számítógép kezelés (önálló felhasználói szinten) – jó kommunikációs készség írásban (e-mailek megválaszolása) és szóban (telefonos tájékoztatás) – önálló munkavégzés – megbízhatóság – csapatjátékos hozzáállás – Vállalja a részben számítógép előtti, részben raktárban végzendő munkát

Előny: – Hasonló feladatkörökben (megrendeléskezelés, raktározás) szerzett tapasztalat. – Horgászcikkek ismerete
Információk: – Munkaidő: hétfő-péntek 10-18:30h – Kezdés megegyezés szerint, akár azonnal – Munkavégzés helye: Market Central Ferihegy bevásárló park. Pecaplaza horgászcikk áruház, Bp. XVIII. kerület és Vecsés határán – Megközelíthető: 10 percenként induló 200-as autóbusszal a Bp XVIII. ker. Kőbánya-Kispest metró végállomástól)

Jelentkezés: e-mailben: (karrier@energofish.hu)
Kérjük adja meg tárgyalási alapot jelentő bérigényét is. Köszönjük.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése