Szakmunka

Szerszámkészítő/géplakatos vagy hasonló fémipari tudású-tapasztalatú kollégákat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Vecsés
Fizetés: Nettó 1500 - 3000 / óra
2019. 03. 19. 15:43

Főleg műanyag fröccsöntő szerszámokkal foglalkozó, 10 éves múlttal rendelkező válalkozás keresi megbízható, dolgozni akaró kollégáit.

2 fő felvétele a cél.

Elvárás:

  • jó felfogású, dolgozni akaró kolléga, szakami elvárás: akarjon fejlődni és dolgozni, képes legyen elvégezni egy munkát amire ki lesz képezve

Feladatok:

  • Szerszámok szerelése, tisztítása, karbantartása, javítása, felújítás, adott esetben kézi és gépi megmunkálás, ...
  • Napi adminisztratív feladatok
  • Rend, tisztaság tartása
  • felelős munkavégzés

Elvárások:

  • műszaki képzettség vagy legalább érzék!!!
  • pozitív, felelős hozzáállás
  • jó munkakultúra

Előnyök:

szakirányú képzettség

szakirányú tapasztalat

darukezelői

jogosítvány

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése