Budapesti kulcsmásoló, szolgáltató üzletbe keresünk eladót azonnali betanulással

Zsozsóshop Bt.
Budapest XIX. kerület, Budapest VIII. kerület
Bruttó 900 Ft / óra
2019. 09. 09.

Új kollégát keresünk a XVIII. kerület, Lőrinc centeri KULCSMÁSOLÓ üzletbe teljes munkaidőben, azonnali betanulással.

Munkavégzés ideje:

  • Hétfőtől-péntekig: 9-18-ig, esetenként szombat 9-13-ig

Jelentkezés  a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy 0620/525-9272-es telefonszámon.

Feladatok

  • kulcsmásolás, (megtanítjuk)
  • névkártya-bélyegző szerkesztés (corel draw programmal- amit szintén megtanítunk),
  • lakosság személyes kiszolgálása

Elvárások

  • alap számítógépes tudás,
  • megbízhatóság,
  • pontosság,
  • jó műszaki érzék,
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • teljes körű betanítás rugalmas, előre egyeztetett időpontokban,
  • korlátlan számítógép és internet használat a munkaidő alatt,
  • önálló munkavégzés, nincs állandó felügyelet,
  • nyugodt légkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!