Kereskedelem, értékesítés

Értékesítői állás Vecsésen önálló munkavégzéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Vecsés
Fizetés: Nettó 200000 - 0 / hónap
2019. 09. 10. 14:06

Cégünk trapézlemez-, illetve cserepes lemez gyártással és forgalmazással foglalkozik már több mint 20 éve.

Saját lerakatunk van Vecsésen, ide keresünk egy fő értékesítő kollégát.

Feladatok:

  • rendelésfelvétel; rendelések kiadása; számlázás; raktárkészlet nyilvántartás

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség, önállóság
  • Cserébe biztosítjuk a fejlődés lehetőségét, szuper háttér csapatot, önálló munkavégzést és jó munkahelyi légkört.

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Problémamegoldó képesség
  • Önállóság

Amit kínálunk:

  • Fejlődés lehetősége
  • Fix bérezés
  • Hosszútávú együttműködés
  • Megbízható háttér több évtizedes tapasztalattal
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése