Raktározás, logisztika

Vecsésen raktáros munkakörben álláslehetőség azonnali kezdéssel, kiemelt bérezéssel

Munkavégzés helye: Vecsés
2020. 10. 13. 13:08

Vecsésen lévő székhelyünkre, raktáros munkakörbe keresünk nappalos munkarendbe agilis, dolgozni vágyó munkaerőt fiatalos környezetbe!

Középiskolai végzettség, azonnali kezdés, targoncavezető engedély előnyt jelent.

Feladatok:

  • A raktári rend fenntartása, árupakolás, kicsomagolás, rendszerezés magasemelésű targoncával,
  • Szállitmányokkal kapcsolatos adminisztráció elvégzése,
  • Beérkezett áru rögzitése SAP rendszerben,
  • Áru javitásra történő kiadása, a szerviztechnikus kollégák ellátása alkatrészekkel, visszahozott alkatrészek kezelése, adminisztrálása,
  • Információáramlás biztositása társosztályok részére.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, releváns munkatapasztalat,
  • Min.1-2 éves raktárosi tapasztalat,
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldás,
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • Jó csapattag,
  • Agilis, nyitott, tanulni, fejlődni vágyó egyéniség,
  • Microsoft office ismeret, SAP ismeret előny,

Előnyök:

  •  Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • Stabil multinacionális háttér,
  • Cafetéria , BKK bérlet
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése