Vecsésen raktáros munkakörben álláslehetőség azonnali kezdéssel, kiemelt bérezéssel

Vecsésen lévő székhelyünkre, raktáros munkakörbe keresünk nappalos munkarendbe agilis, dolgozni vágyó munkaerőt fiatalos környezetbe!

Középiskolai végzettség, azonnali kezdés, targoncavezető engedély előnyt jelent.

Feladatok

  • A raktári rend fenntartása, árupakolás, kicsomagolás, rendszerezés magasemelésű targoncával,
  • Szállitmányokkal kapcsolatos adminisztráció elvégzése,
  • Beérkezett áru rögzitése SAP rendszerben,
  • Áru javitásra történő kiadása, a szerviztechnikus kollégák ellátása alkatrészekkel, visszahozott alkatrészek kezelése, adminisztrálása,
  • Információáramlás biztositása társosztályok részére.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, releváns munkatapasztalat,
  • Min.1-2 éves raktárosi tapasztalat,
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldás,
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • Jó csapattag,
  • Agilis, nyitott, tanulni, fejlődni vágyó egyéniség,
  • Microsoft office ismeret, SAP ismeret előny,

Előnyök

  •  Azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • Stabil multinacionális háttér,
  • Cafetéria , BKK bérlet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott