Takarító/raktári kisegítő, címkéző feladatok ellátására munkatársat keresünk Vecsésen

ACH Impex Zrt.
Vecsés
2020. 11. 10.

Takarító/raktári kisegítő, címkéző feladatok ellátására munkatársat keresünk, teljes munkaidős foglalkoztatásban vecsési telephelyű, háztartási, hobby, vendéglátó ipari termékek forgalmazásával foglalkozó nagykereskedelmi cégünk számára sürgősen.

Ha szeretnél egy közel 30 éve működő, sikeres, a válság ellenére is fejlődő vállkozás  bővülő csapatába bekerülni, összeszokott, jókedvű, barátságos munkatársak között dolgozni, tisztes megélhetéssel hosszútávon,akkor ne habozz jelentkezz most!

Fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzodat várjuk a penzugy2::at::ach::dot::hu e-mail címre.

Feladatok

  • irodák, étkező, mintatermek, közös helységek  napi és időszakos takarítása,
  • termékek címkézése , raktári kisegítés

Elvárások

  • 1-2 éves gyakorlat elvárt
  • Pontos, gyors ,igényes munkavégzés,
  • Fizikai munkabírás (esetenként álló munka)
  • Lojalitás
  • Elköteletzett munkavégzés

Előnyök

  • Vecsési és környéki lakóhely
  • Csapatszellem

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Bejelentett munkaviszony,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Munkába járás támogatás,
  • Kiszámítható stabil beosztás, heti 5 nap, 8-16.30-ig
  • Támogató munkakörnyezet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!