Fizikai, segéd, betanított munka

Takarító/raktári kisegítő, címkéző feladatok ellátására munkatársat keresünk Vecsésen

Munkavégzés helye: Vecsés
2020. 11. 10. 15:26

Takarító/raktári kisegítő, címkéző feladatok ellátására munkatársat keresünk, teljes, vagy részmunkaidős foglalkoztatásban vecsési telephelyű, háztartási, hobby, vendéglátó ipari termékek forgalmazásával foglalkozó nagykereskedelmi cégünk számára, azonnali munkakezdéssel.

Megváltozott munkaképességű, rehabilitációs kártyával rendelkező munkatársak jelentkezését is várjuk, könnyű fizikai munkavégzésről van szó!

Feladatok:

  • irodák, étkező, közös helységek stb. napi takarítása,
  • termékek címkézése (teljes munkaidő esetén)

Elvárások:

  • Pontos, gyors ,igényes munkavégzés,
  • Fizikai munkabírás (esetenként álló munka)
  • Vecsési és környéki lakóhely
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Bejelentett munkaviszony,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Munkába járás támogatás,
  • Kiszámítható stabil beosztás, részmunkaidő esetén választhatsz délelőtt vagy délután szeretnél dolgozni nálunk,
  • Támogató munkakörnyezet.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése