Raktári rendszereket építő és szervizelő csapatainkba keressük szerelő kollégáinkat Budapestről és vonzáskörzetéből

Raktári rendszereket építő és szervizelő csapatainkba keressük új szerelő kollégáinkat Budapestről és vonzáskörzetéből.

A QLM Logistics Solutions Kft. iparágában egyik legnagyobb és a legszélesebb termékskálával rendelkező komplex raktárlogisztikai szállító. Társaságunk a raktárlogisztikai folyamatok tervezésétől a megfelelő eszközök kiválasztásán, telepítésén keresztül kiszámítható, alacsony költségszinten üzemeltethető raktárakat kivitelez és üzemeltet.

Feladatok

  • A csoportvezető iránymutatása alapján szerelési, kivitelezési munkák elvégzése.

Elvárások

  • Megbízhatóság, józan életvitel, fizikai alkalmasság, csapatjátékos személyiség.
  • B kategóriás jogosítvány és targoncavezetői engedély előny, de nem feltétel.
  • építőiparban vagy szerelési munkákban szerzett tapasztalat,
  • elektromos kéziszerszámok használata,
  • gyors tanulási képesség,
  • megbízhatóság,
  • józan életvitel,
  • fizikai alkalmasság,
  • csapatjátékos személyiség.

Előnyök

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkahelyet, jó hangulatú, összetartó, fiatal és dinamikus csapat
  • Egyműszakos munkarend (heti 40 óra), munkaruházat, fejlődési lehetőség!
  • Kezdő bér: nettó 209.000 Ft, próbaidő után nettó 224.000 Ft, havi 46.000 Ft minőségi bónusz, havi nettó 30.000 Ft cafeteria, pótlékok.

Jelentkezés az oldalon keresztül, vagy telefonon (a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!