Éjszakás raktáros állás Vecsésen

FámaFirst Kft.
Vecsés
Nettó 230 000 Ft - 230 000 Ft / Hónap
2021. 10. 05.

Ha szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, szereted a rendet és precíz vagy, akkor gyere hozzánk dolgozni!

Délutáni és éjszakai műszakba is keresünk jó fizikummal rendelkező szortírozó raktáros munkatársakat!

Délutáni műszak: 16.30-01.30-ig

Éjszakás műszak: 20.00-04.00-ig

Feladatok

  • átveszed a raktárba érkező csomagokat és a megfelelő irányba szortírozod,
  • rendet és tisztaságot tartasz a munkaterületeden.

Elvárások

  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Segítünk munkába jutni busszal vagy kocsival!

Jelentkezz a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon, vagy a lenti gombra kattintva!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott