Részmunkaidős raktáros munkatársat keresünk Vecsésen

UPS Magyarország Kft.
Vecsés
Bruttó 212 606 Ft - 260 913 Ft / Hónap
2021. 10. 22.

A UPS-ről

Customer First, People Led, Innovation Driven

A UPS, a világ legnagyobb csomagkézbesítő cég története több mint egy évszázaddal ezelőtt kezdődött egy mindössze 100 dolláros kölcsön felvételével, hogy elindulhasson egy apró üzenetküldő szolgáltatás. Hogyan fejlődtünk több milliárd dolláros globális vállalattá? A legmodernebb szállítási módszerünk, a nemzetközi kereskedelemi tapasztalatunk, a logisztikai és a pénzügyi szolgáltatásaink kiválósága a válasz. A UPS-nél az ügyfél az első, akit kiemelkedő csapatunkkal és innovatív megoldásainkkal támogatunk nap, mint nap. Több mint 495 000 munkatársunkkal, több mint 220 nemzetet és területet köt össze az utakon, a sínen, a levegőben és az óceánon keresztül. Holnap a UPS folytatja iparágvezető szerepét a világ összeköttetésével, elkötelezetten a minőségi szolgáltatás és a környezeti fenntarthatóság mellett.

Munkavégzés helye:

  • Vecsés, Airport City Business Park

Munkavégzés ideje:

  • 03:30-8:30

Feladatok

  • Csomagok pakolása (kamionról ki- és be pakolás)
  • Csomagok szkennelése
  • Csomagok szortírozása

Elvárások

  • 8 általános
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság

Előnyök

Amit kínálunk

  • bejelentett napi 5, heti 25 órás munka hétfőtől péntekig
  • fizetett túlóra
  • fix munkaidő
  • nettó 4700 forint értékű cafeteria
  • bejárás támogatása (saját gépjármű esetén 15 ft/km, távolsági busz/vonat esetén a bárlet árának 87%-a, illetve céges busz Cegléd-Monor-Vecsés útirányon)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott