Kereskedelem, értékesítés

Árukiadó Vecsésen a Timár Vasker Kft. telephelyén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Vecsés
Fizetés: Bruttó 250000 - 300000 / Hónap
2018. 06. 15. 08:49

1994 óta folyamatosan fejlődő családi cégünk árukiadó munkatársat keres vecsési telephelyére!
Vállalkozásunk mára 7 telephelyen 130 munkavállalót foglalkoztat, ennek köszönhetően nálunk egy helyen megtalálhatod a multik és családi vállalkozások minden előnyét!
Versenyképes fizetés, cafeteria, évközi juttatások, családias hangulat, emberközpontú szemlélet!

Főbb feladataid:

  • vásárlókkal való kommunikáció
  • áruátvétellel, árukiadással kapcsolatos feladatok ellátása
  • áru összekészítése, számlának megfelelő árukiadás
  • gépi-, kézi anyagmozgatás
  • árukészlet ellenőrzése
  • telephelyi rend fenntartása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • C kategóriás jogosítvány (kollégák szabadságolása esetén gépkocsivezetői feladatok ellátása)
  • betonacél hajlításban vagy lángvágásban való jártasság
  • targoncakezelői vagy emelőgépkezelői végzettség
  • árumozgatási gyakorlat
  • vasanyagok ismerete

Amit kínálunk:

  • 8 órás, bejelentett munkaviszony
  • kiszámítható, hosszú távon biztos munkahely
  • jó munkahelyi légkör
  • versenyképes fizetés
  • cafeteria

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzod a hr@timarvasker.hu e-mail címre, vagy gyere el hozzánk személyesen vecsési telephelyünkre, a* Dózsa György utca 22*-be!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése